Сонячне тепло для оселі

Сонячні панелі- не треба боятися альтернативи.
Ну ось, дочекались,Украіна відмовилась від Російського газу, нарешті краііна злізе з газовоі голки,хоча як кажуть:- ''тяжко перші п'ятдесят років''.Краіна не хоче бути залежною,від настрою нашоіі сусідки , але чому з такою наполегливостю не хоче розвивати інші віди енергетики...чому европейці вже давно користуються сонцем, вітром, біопаливом.Так багато чому? 

А в мене тільки одне питання, чому до нас так тяжко доходить,що СОНЦЕ- це самий ефективний,якісний та чистий істочник енергіі. Але найбільша заковика зеленого прогресу в тому, що люди просто нерозуміють , що таке сонячна енергія, як правильно і по- розумному все реалізувати , навіщо це треба і взагалі.

Давайте відповімо на одне вопрос.А навіщо все це треба?

1.Солнечние панелі використовуються там, де немає електрики зовсім або дуже дороге, (наприклад, на Україні , підприємства платять в 5раз дорожче звичайних споживачів і у них є ліміт , понад якого тариф виростає в 20 разів).

2.Це автономія і незалежність, Ви не залежите від непогоди , від примх енергопостачальної компанії .

3.Це якщо хочете , модно , красиво і стильно.Можно себе заспокоїти ще тим, що зарядивши свій мобільний телефон, ви не спалили тонну нафти ...

Німеччина, одна з європейських країн , уряд якої вирішив повністю відмовитися від АЕС ( після аварії на Фокусіми в 2011 році) , тепер Німеччину вважають лідером з виробництва вже не ядерній, а відновлюваної енергіі.Около 90% всіх сонячних панелей в Німеччині розташовані на дахах будинків .Их встановлюють навіть у маленьких селах, на фермах, заводах , адміністративних будівлях , але особливо в приватному секторе.Сучасні архітектори навіть дома проектують так, щоб дах дивився на південь.

Передрікая Ваше питання, відповім,-''Так ми не Німеччина''. Тарифи в нашій краіні майже европійські,адже і життя повинно бути таким. Давай те робити ,це разом!!!!!

 Создан 02 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником