Сонячне тепло для оселі

ПРОМИСЛОВЕ СОНЦЕ
Особлива категорія додаткових ризиків для українських підприємств-ризики енергетичні.Ціни на різні типи енергоносії підвищуються і навряд чи  будут стабілізуватися.Ще один ризик - перебої в поставках енергії,які вже кошували мільйонними збитками середньому та малому бізнесу.Европейський досвід показує,що питанням зменьшення витрат на енергію підприємці Старого Світу приділяют багато уваги.І мабудь найбільшим успіхом можуть похвалитися німецькі підпрємства.При цьому можно казати не про промислові гиганти BMW або  Mersedes,які можуть дозволити собі внідряти великомасштабні проекти підвищення енергоефективністі.Малий та середній бізнес також активно користується будь-якою можливістю заощадити дорогі енергоресурси.

Наприклад одна із приватних пивоварень  у Боварії. Компанія  змогла знайти місце сонячній енергетиці у своїх технологічних процесів.Так для одного з більш енергозатратних процесів -миття пляшок-вода підігривається зі застосуванням геліоколекторів які розташовані на теріторії підпрємства.Геліосистема пивоварні підігріває воду,яка використовується для підтримки температури самого процесу пивоваріння.Крім цього,геліосистема обігріває виробниччі приміщення підприємства.

"Першими ластівками" у процесі освоєння українськими промисловими та виробничими підприємствами геліотехнологій,бистріш за все стануть підприємства ,які зв'язані з харчовою промисловістю та аграрнопромисловим комплексом.

Як що подивиться на карту рівней сонячної інсоляції в Україні і порівняти її з показниками для Німеччини стає зрозумілим-сонця в нас досталь для того щоб і приватні домогосподарства и бізнес могли використовувать геліотехнології. І багато українських підприємств вже активно вивчають досвід  европейських колег,а також цікавляться проектами по геліоенергетиці. Наш бізнес все більш грамотно та системно починає використовувати можливості сонечної енергетики. Создан 16 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником